تبلیغات
یالثارات الحسین - تحاجم خاموش

حتما بخونید

 

افسران - فیس بوک یکی از بزرگترین دشمنان اسلام

 

سایت فیس بوک توسط مارک زوکربرگ که متولد سال 1984 میلادی است تاسیس شد.

طبق فیلم The Social Network که سرگذشت مارک زوگر برگ است، سایت فیس بوک در ابتدا با عنوان face mash با اهداف انتخاب افراد مختلف مدرسه و کالج برای داشتن رابطه ی جنسی با هم راه اندازی شد.

این سایت در ابتدا فقط طرح پایان نامه ی زوکربرگ بود که پس از افتتاح آن مشاهده شد که در ساعات اولیه ی فعالیت خود با بازدید شگرفی روبه رو شده است. لذا تصمیم گرفته شد که این سایت را تبدیل به یک شبکه ی اجتماعی بین المللی کند.

و این اتفاق افتاد. حال مارک زوکربرگ جوانترین بیلیونر جهان است.

هم اکنون سایت فیس بوک یکی از پر بازدیدترین سایتهای جهان گشته به طوری که در هر لحظه از شبانه روز وارد سایت شوید خواهید دید که از 1میلیون تا ده میلیون نفر آن لحظه آنلاین هستند!

همچنین سایت فیس بوک دارای یکی از قدرتمند ترین سرور های دنیاست. سرور سایت فیس بوک به تنهایی چندین برابر سرور پارس آنلاین (که تقریبا اینترنت کل ایران را تامین میکند) است!

اما با کمی تدبر و تامل در اصل و نسب مارک زوکربرگ و زندگینامه ی وی میتوان فهمید که این یهودی زاده ای که جزو 50 نفر برتر منکر خداوند است. همچنین او به سربازان اسرائیلی قول داده که برای کشتن هر فلسطینی ، از شرکت فیس بوک سکه ی طلا خواهند گرفت ، مطمئنا از سایت فیس بوک به مقاصد دیگری خواهد رسید.

پس از بررسی های مکرر به این نتیجه رسیدیم که سایت فیس بوک بدون شک برای سرویس های امنیتی و دولتی کار میکند.

فرضیه ی سرویس های امنیتی را میتوان از اظهارات اشخاصی که بابت گرفتن اطلاعات از اشخاص در سایت پول میگرفتند، فهمید. این اظهارات در کلیپ ضمیمه هست. همچنین در این کلیپ یکی از مدیران سایت فیس بوک میگوید که شما هر مطلبی روی سایت فیس بوک بزنید و بعدا به هر دلیلی آن را پاک کنید، آن فایل فقط از دید عمومی پاک میشود، و در سرور سایت بایگانی میشود. در مورد دولتمردان نیز میتوان از قدردانی های بی وقفه ی سیاستمداران کشورهای توسعه یافته فهمید، چراکه اوباما موفقیت خود در انتخابات را مدیون سایت فیس بوک و مارک زوکربرگ دانست.

فیس بوک و اسلام

دانشگاه الازهر مصر صراحتا استفاده از فیس بوک را حرام کرده است:

در ایران هم که سایت فیس بوک غیرقابل دسترسی است.

البته امروزه نرم افزارهای خاصی طراحی شده اند که با استفاده از آنها میتوان به راحتی وارد سایت فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی اینترنتی شد.

این را مطمئن باشید که ورود ما به سایت فیس بوک بدون شک برابر با گلوله ای در سینه ی مردم فلسطین و عراق است.حال انتخاب با شماست. می توانید بیشتر تحقیق کنید
طبقه بندی: سیاسی،

تاریخ : دوشنبه 5 فروردین 1392 | 11:54 ق.ظ | نویسنده : علی رضا احمدی پسند | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.